Küsi pakkumist

Põllumaa müük

Viimastel aastatel on põllumaade ost saanud atraktiivseks investeeringuks. Pakume põllumaad müügiks – nii rohumaad kui haritavat maad. Üldjuhul on põllumaade ostuotsus seotud sooviga paigutada raha kindlasse varaklassi, kus põllumaa rendihind tagab püsiva tulu tänu põllmajandustoetustele. Lisaks on põllumaade ost heaks investeeringuks inflatsiooni vastu. Haritava maa turuhind on viimase aastakümnega saanud hoo sisse ka Eestis ja liigume aina lähemale Euroopa keskmistele hindadele.

 

Enamik meie haritavaid maid on PRIA toetuskõlbulikud ning kaetud tasuvate rendilepingutega. Seega ei pea ostja kohe põllumaa rentimise protsessile aega kulutama. Kui vajad abi põllumaa ostmiseks, pöördu nõustamiseks meie poole.

 

Meie põllumaade müügi pakkumised on üleval ka kv.ee keskkonnas.

Põllumaade müügiga tegeleb

Karina Riive 5855 6655

Põllumaade ost, müük ja rendilepingute sõlmimine on Karina pärusmaa. Võta ühendust kui Sulle pakub huvi mõni meie põllumaa.

KKK

Põllumaa müügihind 2022. aastal?

Põllumaa hektarihinna kujunemisel on kõige olulisemad tegurid põllumaa asukoht, mullaviljakus ja pindala. Viimastel aastatel on haritavate maade hinnad tõusnud ning täna on viljakate põllumaade müügihind vahemikus 5500 eurot kuni 6500+ eur/ha.

Rohumaa müügihind 2022. aastal?

Käesoleval aastal on rohumaade hinnasuurusjärk 2000 eurot kuni 4000 eur/ha.

Mis on Eesti keskmine põllumaa müügihind?

2022. aastal on Eesti keskmine hinnatase haritavate maade müügil (põllumaa müük, rohumaa müük) 4000 eur/ha. Kinnisvaratehingute statistikat peab Maa-amet.