Küsi pakkumist

Ajalugu

LignaMets OÜ on aastast 1998 tegutsev ja Eesti kapitalil põhinev metsaomanik ning metsamajandusettevõte. LignaMets OÜ (endise nimega Lignator Mets OÜ) on välja kasvanud 1995. aastal asutatud Lignator AS’ist. Oleme meile kuuluvaid metsi juurdekasvu ulatuses majandanud aastast 2006 ning oma tegevustes oleme alati lähtunud headest metsamajandamise tavadest. Meie pikaajaline edukas tegevus metsandussektoris viis LignaMets OÜ 2014. aastal koostööni Skype loojate ühisettevõtte Ambient Sound Investments’iga (ASI). Asutati Multiland OÜ, mis investeeris ühiselt 850 000-sse tihumeetrisse metsavarasse ning millele omistati 2015. aastal Eesti esimene FSC metsamajandaja sertifikaat.

 

Nende aastate jooksul oleme olnud usaldusväärseks partneriks nii kodu- kui ka välismaistele metsatööstusettevõtetele ning metsa- ja põllukinnistute omanikele. Samuti oleme maadevahetuse perioodil 2008-2013 olnud heaks nõuandjaks ja abiliseks paljudele looduskaitseliste kinnistute omanikele.

Tänapäev

LignaMets OÜ edu põhineb paljuski kõrge töökultuuri ja hea sünergiaga meeskonna hoidmises.  See on võimaldanud meil senist metsanduslikku suunitlust avardada ja teistesse sektoritesse,  põllumajandusse ja rohelisse energiasse, laieneda. Meie usaldusväärne renomee nii ettevõttena kui meeskonnana tagab meile head partnerlussuhted klientidega, tasakaalustatud investeerimisvõime ja usaldusväärsuse kapitaliturgudel.

 

 

Tulevik

Oleme veendunud, et Lignamets OÜ meeskonna teadmised, oskused ja kogemused võimaldavad meil tegutseda püstitatud eesmärke silmas pidades ning neid vajadusel kiiresti muutva taustsüsteemi tingimustes korrigeerides, luues sedasi kõrgemat lisandväärtust nii metsanduses, põllumajanduses kui energiasektoris. Me oleme avatud ära kuulama Sinu värsked mõtted ja huvitavad ideed, millest saaksime luua uusi väärtusi või sünteesida uut tarkust – olgu selleks siis metsamajandus, põllumajandus või energiatootmine.

VAATA MEIE TEENUSEID

“Ettevõtte juhtimisel olen alati silmas pidanud põhimõtet, et iga meeskonnaliige peab tundma end olulise ja väärtuslikuna. Ainult selliselt toimib hea sünergia, mis peegeldub ka ettevõttest väljapoole.”

Toomas Kont juhataja

Võta meiega ühendust või astu läbi

Kontor

LignaMets OÜ
Teguri 37b, III korrus
Tartu, 50107

Telefon

Magnus Karukäpp
+372 508 9402

Teie metsale parimad Metsaspetisalistid - võta ühendust ja lähme koos metsa jalutama!

LignaMetsal on kvaliteetne võimekus meeskonna ja koostööpartneritega juhtida metsa majandamist, põldude haldust ja metsamaa- ja põllumaa hinnastamist.

Saa lähemalt tuttavaks meiega ning kui on küsimusi, siis palun võta ühendust. Meie ettevõte on avatud kuulama uusi mõtteid ja huvitavaid ideid, millest võib tekkida uus väärtus ja uus tarkus.

Jaak

Tunnistus nr. 126

Email: info@mets.ee

Janis

Tunnistus nr. 134

Email: info@mets.ee

Janis

Tunnistus nr. 134

Email: info@mets.ee

Varmo

Tunnistus nr. 038

Email: info@mets.ee

Tarmo

Tunnistus nr. 118

Email: info@mets.ee

Varmo

Tunnistus nr. 038

Email: info@mets.ee

Jaak

Tunnistus nr. 126

Email: info@mets.ee

Tarmo

Tunnistus nr. 118

Email: info@mets.ee

Tarmo

Tunnistus nr. 118

Email: info@mets.ee

Raul

Tunnistus nr. 116

Email: info@mets.ee

Raul

Tunnistus nr. 116

Email: info@mets.ee

Janis

Tunnistus nr. 134

Email: info@mets.ee

Email: info@mets.ee

Janis

Tunnistus nr. 134

Email: info@mets.ee

Toomas Kont

Liider
toomas@mets.ee
508 4371

Toomas on meie meeskonna teejuht, kes mõtestab loovalt lahti uusi võimalusi, mis aitavad planeerida ettevõtte tegevust pikemas vaates ja astuda konkreetseid samme püstitatud tulevikueesmärkide suunas. Ta on kindlameelne liider, kelle tasakaalukas juhtimisstiil on taganud ettevõtte jätkusuutliku toimimise ja toonud meid läbi mitmest majanduskriisist. Toomase siiras olemus ja juhtimisküpsus peegeldavad tema veendumust, et rahulolu ja hea läbisaamise iseendaga tööelu vaatevinklist tagavad eelkõige oma meeskonna, koostööpartnerite ja klientide õiglane ja aus kohtlemine.

Mitmekümneaastasele ettevõtluskogemusele tuginedes oskab Toomas perfektselt kokku siduda meeskonna, koostööpartnerid, töökogemused ning finantsteadmised ja need sünergias toimima panna.

Magnus Karukäpp

Juhataja
magnus@mets.ee
508 9402

Magnusele meeldib planeerida ja tegutseda, panna projekte töösse ja anda neile loomingulist lisandväärtust. Ta on justkui siduv vahelüli metsa olemuse ja jätkusuutliku metsaettevõtluse vahel, mis seob metsa kasvu ettevõte kasvuga. Oma ametis võlub Magnust enim vaheldusrikas töökeskkond, kus metsanduslikud teemapüstitused büroos, arvuti taga, saavad lahendused looduses, puude kõrval. Magnus on 1999. aastal Eesti Maaülikooli bakalaureusekraadiga lõpetanud metsanduse spetsialist, kes omandas esimesena Eestis numbrit 001 kandva tunnustatud metsakorraldaja tunnistuse.

 

Magnus: “Liitusin LignaMetsaga 2000. aastal ja olen oma töövaldkonnas liikunud metsa mõõtmisest metsa hinnastamise ja metsa ostu juhtimise poole. Eelkõige hindan meie ettevõtet kui ühtehoidvat pere, mis on koos püsinud mitu aastakümmet nii headel aegadel kui raskuste kiuste.”

Karin Karja

Pearaamatupidaja
karin@mets.ee
528 5910

Karin hoiab ettevõtte varadel teraselt silma peal – finantsdistsipliin peab püsima ja kliendid peavad rahul olema. Seetõttu on lisaks hooldamist nõudvale metsale ja harimist vajavale põllumaale tänu Karinile finantsplaneerimine ja varadega tehtavad toimingud igati kontrolli all. Karini 20-aastane töökogemus raamatupidajana kinnitab jätkuvalt, et numbrid imponeerivad talle ja valitud eriala sobib väga hästi tema isikuomadustega.

 

Karin: “LignaMetsas on tore meeskond, kellega on ainult rõõm koos töötada. Metsa- ja põllumaade arvestus on valdkonnana väga omapärane ning nõudlik. See pakub igapäevaseid väljakutseid ka raamatupidajale.

Marian Rand

Raamatupidaja
marian@mets.ee
506 7631

Marian on rõõmsameelne, abivalmis ja nutikas ning just nende iseloomuomaduste pärast on hea kolleeg ja terav pliiats arvude liitmises, lahutamises, korrutamises ja jagamises. Marian on diplomeeritud raamatupidaja ning tal on 10-aastane töökogemus finantssektoris.

Jaak Laurikainen

Metsakorralduse juhataja
jaak@mets.ee
522 8021

Jaak teab metsa takseerimisest ja metsa kasvamisest peaaegu kõike. Ta on tähelepanelik metsandusspetsialist, kelle info talletamise võime on märkimisväärne. See aitab välja tuua olulisi seoseid ja lõpptulemust ette näha. Jaak on tuntud kui diskussioonide ja ettepanekute algataja, mis aitab protsesse üha detailsemalt vaadelda ning selle tulemusena töökvaliteeti tõsta. Metsanduslikke küsimusi aitab paremini mõista ka Jaagu jahikirg. Jaak on 2007. aastal lõpetanud Luua Metsanduskooli metsamajanduse eriala. Ta omab Eesti tunnustatud metsakorraldaja tunnistust nr 126.

 

Jaak: “Olen LignaMetsas metsakorralduse eest vastutanud alates 2005. aastast. Hindan kõrgelt ettevõtte poolt pakutavat paindlikku tööaega ja muid hüvesid, naudin vabaduse tunnet viibida looduses ja head tööalast kollektiivi.”

Karina Riive

Põllumaade ostujuht
karina@mets.ee
5855 6655

Karina haarab meelsasti kinni uutest väljakutsetest ja on seetõttu alati valmis õppima ning ennast täiendama. Tema hea kohanemisvõime aitab rasketes olukordades kiiresti lahendusteni jõuda ja meeskonnatöösse naiselikku vaadet lisada – keerulistele probleemidele on tihti olemas lihtsad lahendused. Nii ka raiespordis ja jahinduses, mis on Karina hobideks. Karina on 2014. aastal Eesti Maaülikooli bakalaureusekraadiga lõpetanud loodusvarade kasutamise ja kaitse spetsialist. Samuti on ta Luua Metsanduskoolis omandanud metsakasvataja ja metsuri kutse. Hetkel omandab Karina magistrikraadi metsamajanduse ja -ökoloogia erialal.

 

Karina: “Olen LignaMetsas töötanud alates 2014. aastast. Mulle tohutult meeldib meie meeskond, sest on suurepärane tunne olla igapäevaselt koos inimestega, kes teevad oma tööd kirega. Kindlasti on meie edu saladuseks olnud ettevõtte juhid, kes oskavad väärtustada ja usaldada oma töötajaid, pakkudes meile uusi väljakutseid, paindlikku tööaega ja väärilist töötasu.

Marilyn Vesi

marilyn@mets.ee
5695 0556

Marilynile meeldib planeerida ja töötada vastavalt seatud eesmärgile. Ta on kiire kohanemisvõimega ning alati valmis koostööks. Riigiametniku töökogemus on taganud selle, et Marilyni täpsusele ja põhjalikkusele saab alati kindel olla. Marilyn täiendab meie meeskonda põllumajanduse ja keskkonnaalaste teadmistega. Ta on 2013. aastal omandanud Eesti Maaülikoolis magistrikraadi maastikukaitse ja -hoolduse erialal ning töötanud kaheksa aastat Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooniametis.

 

Marilyn: “Liitusin LignaMetsa meeskonnaga 2022. aasta algul. Mulle meeldib meie meeskonna tugev sünergia, toetav suhtumine ja põhimõte, et kõiki koheldakse võrdse partnerina.”